REGULAMIN

REJESTRACJA

       Sklep internetowy Batter.com.pl, prowadzi sprzedaż wysyłkową towarów na terenie Polski. Chcąc dokonać zakupów w sklepie, należy zarejestrować się podając dane firmy, e-mail oraz telefon kontaktowy. Po weryfikacji danych istnieje możliwość przydzielenia Klientowi indywidualnych cen, które będą widoczne dla niego dopiero po zalogowaniu.

ZAMÓWIENIA I KOSZTY WYSYŁKI

       Zamówienia internetowe przyjmowane są 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Zamówiony towar wysyłany jest do Klienta w dni robocze w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Ceny towarów znajdujących się w naszym sklepie internetowym są podane w PLN i zawierają podatek VAT.

       Przy zamówieniu poniżej 1000 zł netto, koszt wysyłki ponosi klient .Zamówienia powyżej 1000 zł netto są realizowane na nasz koszt.

REKLAMACJE

       Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności doręczyciela , z którym należy sporządzić protokół szkody. Klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności doręczyciela.

       Inne reklamacje będą uwzględniane po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym i po uzgodnieniu wstępnych warunków.